Kimdir Yeterler İnşaat?

Müşterilerimize sunduğumuz danışmanlık hizmetlerimizi her zaman en iyi sonuca ulaşmak üzere planlarız. Çalışanlarımız seçkin ve eğitimli olup, müşterilerimizin çıkarlarını herzaman öncelikli olarak görmektedirler. Dürüst çalışmanın son derece önemli olduğu günümüzde gayrimenkul sektöründe değişmeyen ve en öncelikli prensibimiz dürüstlüktür.

Firmamız kurulduğu 1998 yılından günümüze kadar bir çok projeye imza atmış bölgesinde inşaat ve emlak sektörünün ilklerinden olmuştur. Yeterler İnşaat ve Emlak ilkeli ve dürüst çalışmalarıyla Pendik Yenişehir merkezli Yeterler Emlak şimdi Gebzedeki danışmanlık ofisiyle siz değerli müşterlerine yatırımlarınızda danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır.

İnşaat sektörü her geçen gün hızla büyümekte ve yenilenmektedir. Doğru bölgede doğru bir yatırımla çok büyük kazançlar edinebilirsiniz. Yeterler Emlak Kurtköy ve çevresinde arsa ve arazi yatırımlarında kısa zamanda en iyi sonuca müşterilerini ulaştırmaya devam etmektedir.

Misyon

Bize güvenen yatırımcılarımızın hayallerinde ki gayrimenkullere sahip olmaları için konusunda uzman danışmanlarımızla alırken ve satarken en karlı sonuca ulaşmalarını sağlamak.

Vizyon

Yılların verdiği tecrübe ve müşterilerimizden aldığımız güveni, kaliteli hizmet anlayışımızdan taviz vermeden daha da artırmak.

Yeterler projeleri hakkında bilgi almak ister misiniz?